BEZPRZEWODOWY SYSTEM CENTRALNEGO STEROWANIA SSN-04R

PIL-99GP PILOT WIELOKANAŁOWY Z PROGRAMATOREM CZASOWYM (PIL-99GP MULTI-CHANNEL TRANSMITTER WITH TIME PROGRAMMER )
Pilot wielokanałowy z wyświetlaczem graficznym możliwością pełnego programowania pracy rolet i grup rolet o dowolnych godzinach w dowolnych dniach. W pilocie tym istnieje funkcja rozszczelnienia rolet. Stosowany jest do systemu radiowego SSN-04R.

ST-01R RADIOWY STEROWNIK ROLET (ST-01R FLUSH-MOUNTED CONTROLLER WITH RADIO RECEIVER )
Podtynkowy sterownik z odbiornikiem radiowym przeznaczony do sterowania rolet z silnikami 230VAC. Za pomocą jednego sterownika ST-01R można sterować jedną roletę. Sterownik mieści się w podtynkowej puszce o podwójnej głębokości. Sterowanie możliwe jest przy pomocy pilotów 1, 2, 4, 5, 9 i wielokanałowych. Konstrukcja sterownika umożliwia podłączenie wyłącznika żaluzjowego dowolnego producenta.

Dostępne wersje sterownika:

· ST-01RS umożliwia sterowanie punktami świetlnymi (funkcja włącz-wyłącz);

· ST-01RZ umożliwia sterownie żaluzjami fasadowymi oraz wewnętrznymi poziomymi 50mm (funkcja obracania lamelami).

ST 01RL RADIOWY STEROWNIK ROLET (ST-01RL SHUTTER CONTROLLER WITH RADIO RECEIVER )
Sterownik z odbiornikiem radiowym w obudowie hermetycznej przeznaczony do sterowania rolet z silnikami 230VAC. Za pomocą jednego sterownika ST-01RL można sterować jedną roletę. Sterownik montowany jest w skrzynce rolety. Sterowanie możliwe jest przy pomocy każdego z pilotów naszej produkcji.

PRZEWODOWY SYSTEM CENTRALNEGO STEROWANIA SSN-04

CR-02 CENTRALNY STEROWNIK SYSTEMU SSN-04 (CR-02 CENTRAL SYSTEM CONTROLLER CR-02)
Centralny sterownik przewodowego systemu sterowania rolet SSN-04. Jest niezbędną częścią systemu, niezależnie od konfiguracji i ilości rolet. Sterownik CR-02 umożliwia automatyczne , programowane zamykanie i otwieranie pojedynczych rolet, grup rolet i wszystkich rolet oraz te same operacje na roletach za pomocą pojedynczych rozkazów z pilota lub klawiatury lokalnej. Można dowolnie programować czas otwierania i zamykania rolet i grup rolet . Czasy te mogą być różne w różnych dniach tygodnia.

ST-01 STEROWNIK DO ROLET STEROWANY SZYNĄ 12V (ST-01 SHUTTER CONTROLLER WITH 12 V RAIL )
Indywidualny sterownik rolet sterowany szyną INEL 12V. Stanowi podstawowy element naszego przewodowego systemu zdalnego sterowania rolet. Wszystkie informacje techniczne dotyczące sterownika ST-01 znajdują się w instrukcji systemu SSN-04.


ST-02 GRUPOWY STEROWNIK DO ROLET STEROWANY SZYNĄ 12V (ST-02 GROUP CONTROLLER FOR SHUTTERS WITH 12V RAIL)
Sterownik grupowy ST-02 umożliwia zamykanie i otwieranie dowolnej liczby rolet za pomocą pojedynczego wyłącznika ściennego. Szczegółowe informacje na temat tego produktu znajdują się w instrukcji obsługi systemu SSN-04.

PRZEWODOWY SYSTEM CENTRALNEGO STEROWNIA WYKORZYSTUJĄCY MAGISTRALĘ STERUJĄCĄ 230V

ZEGAR LUMINA DUO (LUMINA DUO CLOCK)
Ten zegar sterujący posiada następujące możliwości: dwa programy tygodniowe (do dwóch czasów podnoszenia i dwóch czasów opuszczania w ciągu dnia), tryb urlopowy, pracę impulsową oraz automatyczne przestawianie czasu letniego/zimowego.

ST-0P STEROWNIK DO ROLET STEROWANY SZYNĄ 230V (ST-0P SHUTTER CONTROLLER WITH 230V RAIL)
ST-0P są to sterowniki przeznaczone do sterowania pracą napędów rolet 230V. Przystosowane do montażu podtynkowego w puszce o podwójnej głębokości. Posiadają funkcję tzw. elektronicznego podtrzymania tzn. dowolnie krótkie przyciśnięcie klawisza wyłącznika ręcznego powoduje wykonanie pełnego cyklu otwarcia lub zamknięcia rolety (fabryczny czas podawania napięcia na motor wynosi 100s). Funkcja ta działa tylko w przypadku sterowania wyłącznikiem podłączonym do gniazda „MANUAL”. W przypadku sterowania magistralą czas podawania napięcia na silnik jest równy czasowi podawania sygnału na magistralę. Dzięki temu grupa sterowników ST-0P może być sterowana wszystkimi dostępnymi na rynku sterownikami rolet.

Sterownik o symbolu ST-0PZ umożliwia sterowanie żaluzjami fasadowymi oraz wewnętrznymi poziomymi 50mm (funkcja obracania lamelami)..